Kategorijos

Informacija

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37068649989

Susisiekite su mūsų specialistais

Gamintojai

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Atsiskaitymo būdai

1. Mokėjimas bankiniu pavedimu – išankstinis mokėjimo būdas.

Atsiskaitant šiuo būdu Pirkėjas mokėjimo paskirties langelyje būtinai nurodo Užsakymo numerį, kuris pateikiamas patvirtinus užsakymą. 
Mokėjimas atliekamas į parduotuvės internete savininko sąskaitą:

Gavėjas: Marina Sargsian
a/s. LT24 7300 0100 8568 8842 ( SEB bankas)



Mokėjimą galima atlikti naudojantis elektronine bankininkyste arba paprastu mokėjimo pavedimu, bet kurio banko skyriuje. Pardavėjas apie atliktą mokėjimą gauna informaciją per 1 darbo dieną, jei mokėjimas atliekamas Lietuvos Respublikoje registruotame banke.


2. Mokėjimas per mokėjimų partnerio “www.mokejimai.lt” sistemą, priklausančią UAB “EVP International”.

Mokėjimas internetu naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis mokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš “www.mokejimai.lt” nurodytu banku. Mokant už prekes šiuo būdu, pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Pardavėjas yra automatiškai informuojamas apie Pirkėjo sėkmingą ar nesėkmingą užsakymo apmokėjimą.