Kategorijos

Informacija

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37068649989

Susisiekite su mūsų specialistais

Gamintojai

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Apie mus

Beautyfly.lt - tai kosmetikos parduotuvė, kurioje galite įsigyti viską, ko reikia Jūsų grožiui, tačiau tik tai, kas nekenkia Jūsų sveikatai. Beautyfly.lt prekiauja tik kokybiška natūralia ir ekologiška kosmetika.

Didžioji dalis produktų turi, Jums visiems žinomus, natūralumą patvirtinančius sertifikatus: BDIH, NaTrue, ECOCERT, BIOcert, Soil Association, Vegan ir t.t., taip pat stengiamės prie visų produktų nurodyti tikslias jų sudėtis.

Čia rasite daugiau nei 60 jau gerai pažįstamų mūsų rinkai prekinių ženklų ir platų kokybiškų produktų asortimentą, iš kurio galėsite išsirinkti Jums labiausiai tinkančius. Taip pat po prekių aprašymais esantys komentarai žmonių jau išbandžiusių šiuos produktus, padės Jums lengviau išsirinkti, na, o jeigu norite patarimų, būtinai rašykite info@beautyfly.lt ir mes Jums maloniai atsakysime.

Nuolat stengiamės plėstis ir tobulėti, taigi visados laukiame Jūsų komentarų apie mūsų darbą, asortimentą ir pastabų tam, kad galėtumėme Jums pasiūlyti tai, ko labiausiai reikia.

Dirbame Jums,
Beautyfly.lt

Mūsų kontaktai:

info@beautyfly.lt
www.beautyfly.lt

8 686 49989


Pagalbos ir konsultacijų darbo laikas: I-V 9.00 - 17.00