Kategorijos

Informacija

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37068649989

Susisiekite su mūsų specialistais

Gamintojai

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Sąrašas prekių pagal gamintoją Sodasan

Prieš 30 metų vokiečių bendrovė pirmoji Europoje pradėjo gaminti ekologiškas ir aplinką tausojančias skalbiamąsias priemones Sodasan. Sodasan sukurtos formulės pasirodė  tokios geros, kad dabar pagal jas savo produkciją gamina ir kiti tokių prekių gamintojai.


Kuo Sodasan priemonės skiriasi nuo bet kurių kitų įprastų buitinės chemijos priemonių?
Pirma – Sodasan sudėtyje nėra fosfatų, sintetinių kvapiųjų medžiagų ir konservantų, genetiškai modifikuotų medžiagų, chloro. Pagrindinė sudedamoji medžiaga – švelnus muilas iš ekologiškų augalinių aliejų – tai patvirtina ir Europos Eko Sertifikatas. Taigi, patekusios į aplinką, Sodasan priemonės biologiškai skyla gerokai greičiau negu kitos. Taigi ir dėl sveikatos sąžinė rami.
Antra – nieko nereikalingo, kad nutekamieji vandenys nebūtų be reikalo teršiami. Jeigu milteliai, tai tiktai milteliai. Comfort Sensitive milteliai skirti jautrios odos vartotojų ir vaikų drabužėlių skalbimui, net eterinių aliejų juose nėra. Tačiau jeigu norite, visus priedus galite pridėti patys. Nešvarią patalynę skalbdami – baliklio, jeigu vanduo ypač kietas – valgomąjį šaukštelį minkštiklio; jeigu palaidinukė ypač sunkiai lyginama – skalavimo priemonės su ekologišku alavijų ekstraktu.
Trečia – neskriaudžiami mūsų mažieji broliai, nes nei pačios Sodasan priemonės, nei žaliavos nebandomos su gyvūnais.

Gamintojo produktų kainininke nėra.